Biznes społeczny

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w programie „Biznes dla sektora non profit”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę otrzymać całkowicie darmowe szkolenia – jako nagrodę w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na dziś szkolenia przeprowadzono dla dziewięciu firm – w każdym miesiącu wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji spotkania, optymalną dla siebie datę, a przede wszystkim - temat konferencji. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Do tej pory z proponowanego wsparcia skorzystali: Instytut Maszyn Matematycznych, Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. , Cityschool S. C. Paweł Kędzierski, Piotr Kossowski, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Dolnego Powiśla.

Nagrodzone kampanie: Aktywna jesień - krok 3, Rynek pracy a osoby bezrobotne 50+ - bariery i szanse, Profesjonalny Pracownik Ochrony, Bądź kowalem swego losu. Wsparcie osób bezrobotnych powyżej 45 roku życia, Stowarzyszenie Kobiet Atywnych w gminie Baranów

Szkolenia dla zwycięzców w tym programie charytatywnym prowadzimy w hotelach, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Czerwony Jeleń w Zagórzu i Okragły Dąb w Brzegu.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest firma coachingowa Akademia Przywództwa z Krakowa. Jest to ekspert w zakresie symulacji biznesowych, wydarzeń integracyjnych i wybranych szkoleń rozwoju osobistego. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym następujące narzędzia:

- Licencjonowane gry menedżerskie z obszaru kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi i podejmowania decyzji

- Oparte na zabawach terenowych wyjazdy integracyjny o intensywnie coachingowym charakterze – programy rozwijające umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty biznesowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako współpracownik tej instytucji oferujęmy upust na wszystkie opisane tutaj programy – 30procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie przygotujemy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otr

Czytaj więcej...