Jak pracuję

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Szeroko pojęty HR i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w których większość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie często się spotyka w małych i dużych firmach.


Gdy relacje w firmie wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować wszelkie działania.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, jak również z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to po pierwsze wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otr

Czytaj więcej...