Kursy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i notyfikacje egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Pozwalaja one na szybką rekrutację do anglojęzycznej zawodowej placówki edukacyjnej. W minionym roku szkolnym prowadziliśmy m.in. te programy: 

Charakterystyka kursów nr J62/UK:

Warsztaty terapii oddechowej zapewniają swoim kursantom wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z pacjentami, którzy mają trudności z oddychaniem lub inne zaburzenia sercowo-płucne. Tematy obejmują zazwyczaj identyfikację wad i nieprawidłowości w układzie krążeniowo-oddechowym, zrozumienie różnych metod terapii i zrozumienie, jak używać specjalnego sprzętu. Dawniej znane jako opieka nad sportowcami, Warsztaty medycyny sportowej skutecznie zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom praktycznych zdolności i umiejętności w zakresie zrozumienia i wykonywania zadań terapeutycznych, które zostałyby wyznaczone przez trenera sportowego lub fitness. Omawiane tematy mogą obejmować taping i bandażowanie, właściwe stosowanie wyściółki ochronnej, modalności leczenia, anatomię i fizjologię oraz terminologię medyczną. Studenci mogą nauczyć się mierzyć wytrzymałość sercowo-oddechową, siłę mięśni i wytrzymałość, elastyczność, skład ciała i ciśnienie krwi. Bardziej zaawansowane tematy mogą obejmować ocenę urazów, fazy leczenia oraz użycie ćwiczeń i sprzętu, aby pomóc w regeneracji zawodników po kontuzji.

Formalna definicja kursów nr F74/USA:

Warsztaty produkcji rolniczej łączą treści związane z produkcją zwierzęcą i roślinną, zapewniając kompleksowy zakres funkcji produkcyjnych w rolnictwie. Seminaria te zazwyczaj obejmują takie tematy, jak opieka i gospodarowanie zwierzętami hodowlanymi, produkcja i zbiór plonów, kontrola owadów i chorób roślinnych i zwierzęcych, wydajne zarządzanie zasobami, analizy jakościowych / ilościowych danych dla podejmowania decyzji i zarządzanie gospodarstwem.

Opis kursów nr E96/USA:

Programy Operation-Workplace Experience zapewniają słuchaczom doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych z eksploatacją pojazdów. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr N74/USA:

Utrzymanie odzieży i tekstylia zapewniają słuchaczom wiedzę i umiejętności w zakresie czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji odzieży i tekstyliów. Tematy zajęć zazwyczaj obejmują techniki czyszczenia i prania, identyfikację tkanin i optymalnych środków i procesów czyszczących, instrukcje dotyczące modyfikacji i naprawy odzieży oraz bezpiecznego korzystania z wyposażenia, narzędzi i środków.

Formalna definicja kursów nr E28/USA:

Niezależne studia inżynierskie, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z inżynierią. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja kursów nr P36/USA:

Programy lotnicze zapewniają młodzieży zrozumienie nauki o locie i zazwyczaj obejmują historię, przepisy i możliwe ścieżki kariery w przemyśle lotniczym. Kursy lotnicze zwykle obejmują fizykę, relacje wagi i równowagi, zasady nawigacji i sterowania lotem, operacje naziemne i lotniskowe oraz usługi i przepisy Federalnej Agencji Lotniczej.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otr

Czytaj więcej...